O mnie


Nie jestem żadną niezwykłą osobą, więc nie ma się czym tu chwalić. Poza tym mówić o sobie nie jest łatwo. Nazywam się Natalia, chodzę do III klasy gimnazjum. Nikt się nie zdziwi jeżeli powiem, że uwielbiam czytać książki. Nie mam wobec nich jakiś szczególnych wymagań, ale jeżeli już bym miała wybierać ulubiony gatunek to byłaby to fantastyka. Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć? ... Fotografuję :) Są to oczywiście amatorskie zdjęcia, bo warsztaty w czasie ferii zimowych i lekcje artystyczne w szkole nie zapewniają jakiegoś wybitnego wykształcenia, ale na swoim koncie mam już kilka osiągnięć :)

Dlaczego założyłam bloga?
Czytam książki, które nie zawsze są takimi arcydziełami, że zapadają mi w pamięci, a nawet te wspaniałe pozycje po jakimś czasie ulotnią się z głowy :p Pierwotnie blog miał być moją wirtualną biblioteczką z opisami przeczytanych dzieł, lecz z czasem recenzje stały się dłuższe i bardziej obszerne, na tyle, by mogły pomóc komuś w dokonaniu wyboru. Każdy czytelnik jest dla mnie wyjątkowy i kłaniam mu się nisko w podzięce za odwiedziny. Także dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za to, że tu teraz jesteście :)

Przeniosłam się tu z bloog.pl i w ogóle nie żałuję, bo poznałam tylu wspaniałych ludzi, którzy motywują mnie do pisania. Początki nie były łatwe, ale po przezwyciężeniu kryzysu hmm.. pisarskiego? recenzje zaczęły pojawiać się regularnie :) A to wszystko dzięki Wam :)

Opinie z mojego poprzedniego bloga się tu nie ukazały. Dlaczego ? Gdy go zakładałam powstawały moje pierwsze recenzje, które nie są godne miana "recenzji" :p Może obecne również nie są  idealne, ale w porównaniu z tamtymi ... :p 


adres e-mail: nataliaaa997@interia.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję wszystkim za jakiekolwiek komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że jest ktoś, komu moja praca nie jest obojętna i czasem tu zaglądnie :) Dzięki temu mogę też odwiedzać Wasze blogi :) Dziękuję i pozdrawiam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...