czwartek, 17 stycznia 2013

Versatile Blogger


THE VERSATILE BLOGGER to pierwsza zabawa blogowa, w której uczesniczę. Prowadzę bloga od niedawna więc jest to dla mnie duże wyróżnienie, które motywuje do dalszej pracy. Bardzo się cieszę i serdecznie dziękuję za nominację ness, którą gorąco pozdrawiam :)


A teraz zasady:  

Każdy nominowany bloger powinien:
-podziękować nominującemu blogerowi u niego na bogu
-pokazać nagrodę Versatile Blogger Award u siebie na blogu
-ujawnić 7 faktów dotyczących samego siebie
- nominować 15 blogów, które jego zdaniem na to zasługują
-poinformować o tym fakcie autorów nominowanych blogów 

7 faktów z mojego życia: 

1. Urodziłam się w papieskim mieście Jana Pawła II - Wadowicach. Tutaj też chodzę do III klasy gimnazjum i miejmy nadzieję, że do liceum również ;)


2. W wieku 12 lat natknęłam się na książkę "Tajemniczy ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett, która była przełomem w mojej karierze czytelniczej :p Jeszcze nigdy, żadnej książki nie przeczytałam tak szybko i z takim zapałem jak tą. A skoro już mowa o książkach to czytam od dziecka. Zaczynałam od "Muminków" i "Czerwonego Kapturka", które były moimi ulubionymi opowieściami.


3. Moim hobby jest pisanie i wysyłanie kartek pocztowych z mojej miejscowości do różnych krajów na świecie. Dzięki temu rozwijam swoją znajomość języka angielskiego. W zamian również otrzymuję pocztówki z innych stron globu. Można to nazwać programem wymiany ... kulturalnej ;) Najbardziej jestem dumna z kartki, którą dostałam z Malezji, Hiszpanii i Australii. To moje "perełki" wśród kolekcji. Nigdy nie wiadomo skąd przyjdzie do nas pocztówka -to jest wspaniałe, ten moment zaskoczenia gdy wyciągasz swój nowy nabytek ze skrzynki pocztowej :)


4. Już od 8 lat uczę się języka niemieckiego, lecz to angielskim jestem bardziej zainteresowana. To język, którego w przyszłości chciałabym się perfekcyjnie nauczyć ;) Nie tylko dlatego, że jest ogólnoświatowy, ale po prostu mnie urzekł :p Oprócz tego fascynuje mnie język hiszpański, który jest naprawdę niesamowity i wręcz pozorom nie tak trudno się go nauczyć ;)


5. Wyznaję zasadę, że nawet jeżeli książka jest beznadziejna to muszę ją przeczytać do końca. Potem zaczynając kolejną miałabym wyrzuty sumienia, że porzuciłam tamtą :p Niektórym wyda się to dziwne, ale taka już jestem ;)


6. Bardzo lubię oglądać filmy, a szczególnie horrory. Jednak ostatnio jestem poruszona polskimi produkcjami. Zaskoczył mnie rozwój kinematografii w naszym kraju. Nie będę tutaj wymieniać tytułów, ale naprawdę warto zobaczyć co mają do pokazania nasi młodzi, polscy reżyserzy. Może dobrego filmu nie trzeba szukać aż tak daleko za oceanem ?  ;)


7. W tym roku podchodzę do egzaminu gimnazjalnego, który jest bardzo bardzo ważny. Póki co nie czuję stresu, ale chyba z biegiem czasu i tak się pojawi :p Zbliża się chwila kiedy trzeba będzie zadecydować o swojej przyszłości. Jak wielu z nas nie mam pojęcia kim chciałabym kiedyś być. Póki co zamierzam czytać, pisać i jeszcze raz czytać !! :)  

To byłoby na tyle o moim przeciętnym życiu wypełnionym książkami :)

Wiem, że powinnam nominować 15 osób do tej zabawy, ale wielu z Was już pewnie wzięło w niej udział, albo otrzymało zaproszenie od innej osoby. Ale kto tylko ma ochotę na ujawnienie kilku faktów ze swojego życia to może czuć się przeze mnie nominowany :p 

Pozdrawiam serdecznie :) 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...